Atribuită Cumpărare directă

043.03.001 - Set filtrare la vid ISOLAB din sticla borosilicata, 1000 ml, ø 50 mm - 1 set - 1,253.82 RON GM-0.20 - Pompa de vid cu membrana Biobase GM-0.20, 250 mbar, 12 l/min - 1 buc - 1,378.00 RON 052.11.001 - Furtun pentru vid ISOLAB din cauciuc, Ø exterior 16 mm / 1 m - 1 buc - 15,46 RON - 5 buc - 77.30 RON 104.01.011- Membrana de filtrare din acetat de celuloza, diametru 47mm, porozitate 0,20um, 100 buc/1 pk - 1 pk - 188.96 RON 104.01.012 - Membrana de filtrare din acetat de celuloza, diametru 47mm, porozitate 0,45um, 100 buc/1 pk -1 pk - 188.96 RON 013.01.901 - Baloane cotate ISOLAB cu slif NS 24/29, 1000 ml, clasa A, 2 buc/1 pk -1 pk - 116.51 RON - 2 pk - 233.02 RON 011.02.003 - Pompa pentru pipete ISOLAB maxi, 100 mL - 1 buc - 152.96 RON 038.12.100 - Vase de evaporare ISOLAB din portelan, 180 ml, 6 buc/1 pk -1 pk - 80.81 RON 038.12.080 - Vase de evaporare ISOLAB din portelan, 75 mL, 6 buc/1 pk - 1 pk - 56.85 RON 058.01.002 - Folie Parafilm M ISOLAB, 38 m*100 mm, 1 rola - 1 buc - 144.86 RON 037.07.003 - Weighing scoops - glass - 10 mL - 1 buc - 75.47 RON - 2 buc - 150.94 RON 094.91.010 - Seringi sterile ISOLAB din polipropilena, fara ace, 10 mL, 150 buc/1 pk - 1 pk- 114.80 RON 094.01.008 - Filtre seringa nesterile ISOLAB din PES, dimensiune pori 0.45 μm, 100 buc/1 pk -1 pk - 122.70 RON 0656.1- Lame pentru microscop ROTH, taiate, 50 buc/1 pk - 1pk - 17.49 RON - 4 buc - 69.96 RON 095.95.001 - Tube box for vials - 11,60 mm diameter, 1 buc - 1 buc - 25.21 RON 10638463 -

Număr anunț
DA25882403
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.387,78 RON
Valoare atribuită
4.387,78 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.387,78 RON

din 4.387,78 RON estimat