Atribuită Cumpărare directă

Pentru repararea bancilor stradale: 17/3/1.6ML/35LEI/BUCX10 BUC=350 LEI 100/30/1.6MLX26LEI/BUCX4BUC=104 LEI 70/40/1.7MLX25LEI/BUCX15BUC=375LEI 70/40/1.6ML/25 LEI/BUCX30BUC=750LEI

Număr anunț
DA25879669
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CORNU (CUI 2845680)
Furnizor / câștigător
FORESTSILV S.R.L. (CUI 4861410)
Cod CPV
03419100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.579 RON
Valoare atribuită
1.579 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.579 RON

din 1.579 RON estimat