Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse de birotica si papetarie: hartie A4, folii transparente, dosare plastic , bibliorafturi, pixuri, markere, agrafe birou, capsator, corectoare, capse 24/6, radiere,post-if, rigle, mape PVC, bloc ordin de deplasare, tus pentru stampila, lipici, plicuri A4, creioane, cuterr,

Număr anunț
DA25881993
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A MONUMENTELOR ISTORICE (CUI 33027827)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
958,26 RON
Valoare atribuită
958,26 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

958,26 RON

din 958,26 RON estimat