Atribuită Cumpărare directă

EMAIL IDEEA BEJ 2.5L

Număr anunț
DA25882832
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VASILE GOLDIS (CUI 12817386)
Furnizor / câștigător
PROFELIS C&V SRL (CUI 16158695)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,90 RON
Valoare atribuită
231,90 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,90 RON

din 231,90 RON estimat