Atribuită Cumpărare directă

UG DISPENSER SAPUN LICHID VERDE TRANSPARENT, 0.5 L- 12buc* 8,3617lei MK GEL IGIENIZANT PENTRU MAINI, 1 L- 3buc * 44,2533 lei

Număr anunț
DA25882075
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VAGIULESTI (CUI 29276447)
Furnizor / câștigător
CLEANEXPERT SHOP SRL (CUI 25783331)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
233,10 RON
Valoare atribuită
233,10 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

233,10 RON

din 233,10 RON estimat