Atribuită
Cumpărare directă
Stairville Tour Stage Platform 2x1m CPTW - 8 BUCATI usoara si extrem de stabila, suprafata mochetata ideala pentru tobosari ca si platforma de inaltare compatibila cu toate produsele din gama tourstage manevrare usoara si profil ergonomic dimensiuni: 200 x 100 x 9cm suprafata: mocheta (pt utilizare in interior) incarcare maxima: 750 kg/m² locas pentru picioare: 60 x 60 mm greuate: 33 kg Picioare pentru platforma Stairville Tour Stage Leg 20 cm pentru platformele Stairville Tour Stage - 16 BUCATI Picioare pentru platforma Stairville Tour Stage Leg 40 cm pentru platformele Stairville Tour Stage - 16 BUCATI
- Număr anunț
- DA25881786
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL JUDETEAN ARGES (CUI 37472258)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37321000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.398 RON
- Valoare atribuită
- 8.398 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.