Atribuită Cumpărare directă

Frigider cu doua usi ARCTIC AD54280+, 250 l, H 166.3 cm, Clasa A+, alb

Număr anunț
DA25881963
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Arges (CUI 9861900)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711130-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,50 RON
Valoare atribuită
1.680,50 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,50 RON

din 1.680,50 RON estimat