Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta, CNAIR SA prin DIRECTIA REGIONALA DE DRUMURI SI PODURI CLUJ, achizitioneaza CUTITE PENTRU COSITOARELE ASSALONI DIN DOTAREA DRDP CLUJ, (20 SETURI CU SISTEME DE PRINDERE) in baza ofertei dvs incarcate in SEAP, conform cerintelor documentatiei tehnice atasata la sectiunea Documente atasate. Odata cu acceptarea prezentei invitatii si confirmarea ofertei va solicitam completarea formularelor atasate si transmiterea acestora pe e-mail la adresa achizitii@drdpcluj.ro, cu respectarea datei limita de raspuns, 02.07.2020, ora 17.00.
- Număr anunț
- DA25877786
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- PLANEO TRADING SRL (CUI 15240958)
- Cod CPV
- 42670000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.000 RON
- Valoare atribuită
- 32.000 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.