Atribuită
Cumpărare directă
Videoproiector OPTOMA W335e, DLP, WXGA 1280x 800, 3800 lumeni, 22.000:1,16:10 nativ, 4:3/ 16:9 compatibil, dimensiune maxima imagine 299.53", distanta maxima de proiectie 12 m, lampa 6000 ore 15.000 ore Eco+, HDMI, VGA, Composite video, Audio in/ out 3.5 mm, x USB-A power 1A, RS232, 3D ready, Security bar, Kensington Lock, protejare cu parola, boxa 10W, telecomanda cu baterii incluse, 24/ 7 functionare, montare pe tavan + portabil, wireless kit optional, ochelari 3D optional.
- Număr anunț
- DA25883103
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE UTILITATI PUBLICE, SALUBRIZARE SI PROTECTIA MEDIULUI (CUI 41640678)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 38652120-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.428 RON
- Valoare atribuită
- 1.428 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.