Atribuită
Cumpărare directă
Refractometru profesional pentru a masura lichide. Este proiectat pentru a determina punctul de congelare al fluidului de spalare, lichid de racire, etc. Acesta prevede, deasemenea gama de densitate electrolit baterii auto. Kit-ul include o pipeta pentru prelevarea de probe ?i de cura?are pânza. Setul este ambalat într-o cutie de plastic robustaMasina de atelier care economiseste spatiul. Constructie compacta. Motor de inductie cu zgomot si vibratii reduse precum si o durata de exploatare indelungata. Rulment incapsulat pentru o durata lunga de viata a motorului. Suporturi pentru piese de lucru reglabile fara scule. Ochelari anti-scantei mari, pentru protectia optima a ochilor. Talpi din cauciuc pentru o pozitie sigura, stabila, cu vibratii reduse. Putere nominala: 350 W Diametru disc de slefuit: 150 mm Turatie nominala: 2900 rpm Diametru ax: 20 mm Granulatie piatra: 24/60 Greutate: 10,3 kgSet din 2 suporti tip capra Interval de ridicare 382-600 mm Dimensiune talpa 258 x 285 mm Dimensiune suport superior 100 x 29 mm Capacitate sustinere 6 tonePistol pneumatic 1356 Nm Consum de aer 480L/min Turatie 10000 rpm Corp din compozit rezistent la impact Mecanism cursa - TWIN HAMMER Conexiune 1/4" Inclus furtun pneumatic 20 m Furtun pentru aer comprimat armat prevazut cu cuple rapide fixate la ambele capete. Furtunul are diametrul interior de 8 mm, lungime de 20 metri, si este realizat realizat din PVC armat. Furtunul este rezistent la temperaturi scăzute și înalte, datorită cărora ace
- Număr anunț
- DA25882604
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APĂRĂRII NAŢIONALE - UNITATEA MILITARĂ 01915 CRISTIAN (CUI 41289292)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI 17295275)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.609,61 RON
- Valoare atribuită
- 1.609,61 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.