Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE INSTALATII APA SI CANALIZARE CONFORM ANUNT ADV 1153817 BATERIE MONOBLOC -FERRO BUC 5 X65 GARNITURI CLINGHERIT 1/2 BUC 20X 0.09 GARNITURI CLINGHERIT 3/4 BUC 20X 0.1 SIFON CHIUVETA BUC 5 X3.5 RACORD FLEXIBIL 40CM ½-1/2 BUC 10 X4.2 ROBINET TRECERE CU BILA ½ MT BUC 20X 7 ROBINET TRECERE CU BILA ½ MM BUC 20X 7 RACORD FLEXIBIL ½-3/8 40 CM BUC 10 X4.2 RACORD RAPID 20X1/2 BUC 2 X22 RACORD RAPID 25X3/4 BUC 2X 28 RACORD RAPID 1 BUC 2X 34 TEAVA CUPRU *15 ML 100 X9 TEAVA CUPRU *18 ML 100X 11 TEAVA CUPRU *22 ML 40X 14 COT CUPRU 15MM/90GR BUC 30 X1 COT CUPRU 15 MT/90GR BUC 10 X1 COT CUPRU 18MM/90GR BUC 10 X1.4 COT CUPRU 18MT/90GR BUC 5 X1.5 COT CUPRU 22 MM/90GR BUC 10 X2.2 COT CUPRU 22MT90GR BUC 4 X2.5 CURBA CUPRU 15 MM/45GR BUC 4X 1.2 CURBA CUPRU 15 MT/45GR BUC 4X 1 CURBA CUPRU 18 MM /45 GR BUC 4 X1.5 CURBA CUPRU 18 MT/45GR BUC 4 X1.5 ADAPTOR ALAMA 15X1/2 FE BUC 300X 2.2 ADAPTOR ALAMA 15X1/2 FI BUC 90X 2.1 ADAPTOR ALAMA 18X1/2 FE BUC 10X 2.3 ADAPTOR ALAMA 18X1/2 FI BUC 5 X2.3 ADAPTOR ALAMA 22X1/2 FE BUC 10 X3.2 ADAPTOR ALAMA 22X1/2 FI BUC 5X 3.2 SEMIOLANDEZ DREPT CUPRU 15X1/2 BUC 10 X3 SEMIOLANDEZ DREPT CUPRU 18X1/2 BUC 10 X3.2 SEMIOLANDEZ DREPT CUPRU 22X3/4 BUC 10 X4.5 NIPLU ALAMA 1/2 BUC 10 X2 REDUCTIE ALAMA ¾-1/2 BUC 5X 2.5 REDUCTIE ALAMA ½-3/9 BUC 5 X2 TEU CUPRU 18X15X18 BUC 5X 4 TEU CUPRU 15X15X15 BUC 20X 1.8 TEU CUPRU 18X15X15 BUC 10X 4 TEU CUPRU 22X15X22 BUC 5X 5 TEU CUPRU 22X15X18 BUC 5X 5 CONSOLE DUBLE *15 BUC 20 X1 CONSOLE DUBLE *18 BUC 20 X1.2 CONSOLE DUBLE *22

Număr anunț
DA25881272
Autoritate contractantă
MINISTERUL APĂRĂRII NAŢIONALE - UNITATEA MILITARĂ 01915 CRISTIAN (CUI 41289292)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44115200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.900,10 RON
Valoare atribuită
23.900,10 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.900,10 RON

din 23.900,10 RON estimat