Atribuită
Cumpărare directă
STD WALL W/FILAMENT 1.5MM. 225 buc/cut Cut 2 890.33 Burete hemostatic 80x50x10 mm Buc 10 13.00 Cutie pentru instrumentar cu capac, cu maner, 18 x 8 x 4 cm, inox, 1 buc Buc 1 46.70 Laveta universala microfibra 30x40cm Buc 5 5.00 Laveta uz general, bumbac, 3 buc / set, 40 x 50 cm Set 3 5.56 ALONJA PLASTIC pt INDOSARIERE Set 25 0.38 DOSAR PLASTIC, 2 perforatii Buc 25 0.94
- Număr anunț
- DA25882707
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 42671100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.032,04 RON
- Valoare atribuită
- 2.032,04 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.