Atribuită Cumpărare directă

- Servicii de proiectare pentru elaborarea documentatiei de avizare a lucrarilor de interventii (D.A.L.I.) pentru obiectivul de investitii “Clinica Metropolitana de Stomatologie Scolara din strada General H.M. Berthelot, nr. 27, Sector 1, Bucuresti”

Număr anunț
DA25878797
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
Furnizor / câștigător
ACRON ACT SRL (CUI 12616714)
Cod CPV
71240000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.000 RON
Valoare atribuită
100.000 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.000 RON

din 100.000 RON estimat