Atribuită Cumpărare directă

lucrari de reparatii la gard conf .documentatiei afisate in SICAP

Număr anunț
DA25882731
Autoritate contractantă
Comuna Ostroveni (CUI 4554254)
Furnizor / câștigător
OPTI CONSTRUCT SRL (CUI 34747141)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat