Atribuită
Cumpărare directă
Pachet birotica Hartie copiator Sky Copy A4, 80g, 210x297 mm, 500 coli/top 88032080 TOP 30 12.98 Pix Pensan Triball albastru 1003A Buc 10 1 Capsator STD C-14, 24/6 (capacitate de capsare: 45coli) C-14 Buc 1 22.7 Clip hartie 32mm, 12buc/cutie, Office Products - negru OF-18093219-05 Cutie 4 3.6
- Număr anunț
- DA25877465
- Autoritate contractantă
- ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 436,50 RON
- Valoare atribuită
- 436,50 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.