Atribuită
Cumpărare directă
Dulap yala 80x210x50 cm - pal melaminat, 18mm,cant abs, manere si balamale metalice, yala dulap yala 40x210x40 cm - pal melaminat 18mm, cant abs, manere si balamale metalice,yala dulap usi multicolore 80x40x200 cm - pal melaminat, cant abs, manere si balamale metalice, eurosuruburi
- Număr anunț
- DA25845169
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- PENTAMOB SRL (CUI 16391215)
- Cod CPV
- 39122100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.352 RON
- Valoare atribuită
- 15.352 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.