Atribuită
Cumpărare directă
1. ULEI PUNTE SPATE (20L) - 1 BUC 2. ULEI CUTIE VITEZE EP10 ( 20L) - 1 BUC 3. ULEI MOTOR UP 15W40 (BIDON 20L) - 1 BUC 4. FILTER - ENGINE OIL M22x1 - 1 BUC 5. FILTRU COMBUSTIBIL - 1 BUC 6. FILTRU MOTORINA DECANTOR (inlocuieste 32/925950) - 1 BUC 7. FILTRU AER EXTERIOR - 1 BUC 8. FILTRU AER INTERIOR - 1 BUC
- Număr anunț
- DA25881496
- Autoritate contractantă
- COMUNA MALDARESTI (CUI 2541541)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43640000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.535,76 RON
- Valoare atribuită
- 2.535,76 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.