Atribuită
Cumpărare directă
PACHET SURSE NEINTRERUPTIBILE CONFORM ANUNT PUBLICITAR NR. ADV1155290/29.06.2020 1. Sursă neintreruptibilă de alimentare cu energie electrică - APC BV650I- 650 VA - 11 BUC.; 2. Sursă neintreruptibilă de alimentare cu energie electrică - APC BV500I- 500VA - 22 BUC.
- Număr anunț
- DA25882106
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 31154000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.140 RON
- Valoare atribuită
- 8.140 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.