Atribuită Cumpărare directă

1. 2652726 - vesta fotbal portocalie adulti buc 20 8.39 167.90 2. 2652725 - vesta fotbal verde aduti buc 20 8.39 167.90 3. 2652752 - vesta fotbal portocalie copii buc 5 8.39 41.97 4. 2652751 - vesta fotbal verde copii 5.00 5 8.39 41.97 5. 2747140 - set conuri fotbal buc 2 38.65 77.29 6. 2144315 -Cronometru ONstart 710 buc 2 83.95 167.90 7. 952993 - imprimare veste buc 50 10.92 545.80

Număr anunț
DA25881825
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.210,73 RON
Valoare atribuită
1.210,73 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.210,73 RON

din 1.210,73 RON estimat