Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse medicamente Cefort 1g pulb.sol.inj/perf/10ml*10fl (CEFTRIAXONUM)_185006487_RX Ciprinol 100mg/10ml conc.sol.perf*5f*10ml KRK (CIPROFLOXACINUM) _6170_RX Algifen sol.inj*5f*5ml (COMBINATII ( METAMIZOL+PITOFENONA+FENPIPRAMIDA)) _185050947_RX Digoxin Leciva 0.25mg*30cpr (DIGOXINUM)_185523421_#RX Extraveral 80mg/20mg*20cpr (COMBINATII(Extract uscat de valeriana/Fenobarbital)) _6333_#RX Efedrina 50mg/ml sol.inj*5f*1ml ZNT (EPHEDRINI HYDROCHLORIDUM)_7922_RX Etamsilat Zentiva 250mg/2ml sol.inj*5f*2ml (ETAMSYLATUM) _7539_RX Furosemid Zentiva 20mg/2ml sol.inj*5f*2ml (FUROSEMIDUM)_6387_RX Aspacardin 39mg/12mg*30cpr TRP (COMBINATII(Potasiu / Magneziu)) _7701_OTC Captopril LPH 25mg*30cpr (CAPTOPRILUM) _6117_#RX Diurex 50*20cps TRP (COMBINATII (SPIRONOLACTONUM+FUROSEMIDUM)) _185047376_#RX Spironolactona Bioeel 25mg*20cpr (SPIRONOLACTONUM) _185026421_#RX Lantus 100UI/ml sol.inj*5cart*3ml F (INSULINUM GLARGINE) _10974_#RX Humulin R 100UI/ml sol.inj*1fl*10ml F (INSULINE UMANE) _11311_RX Siofor 1000mg*60cpr.film (METFORMINUM) _8616_#RX
- Număr anunț
- DA25880161
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.690,74 RON
- Valoare atribuită
- 3.690,74 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.