Atribuită
Cumpărare directă
BRANZA DULCE = 20 KG IN 01.07.2020; 20 KG IN 08.07.2020; 20 KG IN 15.07.2020; 20 KG IN 22.07.2020; 20 KG IN 29.07.2020; CASCAVAL = 56 kg in 01.07.2020; IAURT =140 BUC. IN 01.07.2020; 140 BUC. IN 08.07.2020; 140 BUC.IN 15.07.2020; 140 BUC. IN 22.07.2020; 140 BUC IN 29.07.2020; IAURT FRUCTE = 120 BUC. IN 08.07.2020; 120 BUC.IN 15.07.2020; 120 BUC. IN 22.07.2020; 120 BUC IN 29.07.2020; LAPT UHT 3,5 % = 360 L IN 08.07.2020
- Număr anunț
- DA25881418
- Autoritate contractantă
- Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
- Furnizor / câștigător
- SOLE MIZO ROMANIA SRL (CUI 24645675)
- Cod CPV
- 15542000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.203 RON
- Valoare atribuită
- 5.203 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.