Atribuită Cumpărare directă

ant 18" .3/8 1,5mm 73LPX Buc 3 pila rotunda 5,5mm Oregon Buc 3 sina de ghidaj Hva 18" 1,5mm 3/8 Buc 2 ulei ungere lant 1L Lukoil Buc 4 ulei amestec 1 L Husqvarna LS+ pentru motoare in 2T Buc 5

Număr anunț
DA25883186
Autoritate contractantă
COMUNA MIRASLAU (CUI 4562214)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
729,38 RON
Valoare atribuită
729,38 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

729,38 RON

din 729,38 RON estimat