Atribuită Cumpărare directă

Cască de protecție culoare albă, Vesta reflectorizanta personalizata Consiliul Judetean Arad: culoare galben fluorescent, 2 buc marimea S, 2 buc marimea M, 3 buc marimea L, 2 buc marimea XL, 1 buc marimea XXL , Ruletă metrică 50 m.

Număr anunț
DA25882009
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
Furnizor / câștigător
ALPIN-C SRL (CUI 11155558)
Cod CPV
18444110-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
536,48 RON
Valoare atribuită
536,48 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

536,48 RON

din 536,48 RON estimat