Atribuită Cumpărare directă

DISKPAX SAP.ANTIBACTERIAN BU 2 SERVETELE CUT.EXCL2STR150 CU 63 FIORE ROLE C.ALBE 2STR 8B BU 10 TAVA DR AMBRA 40X30CM BU 2 TAVA DR AMBRA 30X24CM I BU 2 TAVA DR AMBRA 45*35CM BU 2 HENDI TAVA SERVIRE GN 1/1 BU

Număr anunț
DA25880694
Autoritate contractantă
COMUNA PRUNDU BARGAULUI (CUI 4347410)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39220000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
812,22 RON
Valoare atribuită
812,22 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

812,22 RON

din 812,22 RON estimat