Atribuită
Cumpărare directă
Date tehnice Putere nominală 1.900 W Turaţie la mersul în gol 11.500 – 2.800 rot/min Putere utilă 1.220 W Arbore de şlefuit M 14 Diam.discuri 125 mm Diam. disc abraziv 125 mm Diam. perie-oală 75 mm Lungime 311 mm Înălţime 103 mm Greutate 2,4 kg Comutator 2 căi Set de livrare Aparatoare de protectie 1605510356 Cheie pentru splinturi 1607950052 Flansa de prindere 2605703014 Miner suplimentar cu amortizor de vibratii Vibration Control 1602025052 Piulita de stringere 1603345043 Cutie carton Despre produs Productivitate maximă și protecție foarte bună a utilizatorului Productivitate ridicată datorită motorului puternic de 1.900 W cu sistem Constant Electronic Durată de viaţă lungă datorită motoarelor cu răcire directă, protecţie la suprasarcină şi durabilitate ridicată a periilor colectoare Grad înalt de protecţie a utilizatorului datorită sistemului KickBack Control, protecţiei la repornire, apărătoarei de protecţie rezistente la torsiune şi reducerii vibraţiilor Bună manevrabilitate datorită carcasei subţiri cu suprafaţă softgrip pentru o prindere sigură Dirijare optimizată a aerului şi protecţie îmbunătăţită împotriva prafului Preselecţia turaţiei în 6 trepte pentru prelucrarea diferitelor materiale Mânerul suplimentar cu amortizor de vibraţii Vibration Control reduce vibraţiile cu 40% pentru lucrul fără efort (EN 60745) Pornire lină şi limitarea curentului de pornire Capul angrenajului cu posibilitate de rotire în paşi de 90° Mâner de folosit stânga şi dreapta Buton ma
- Număr anunț
- DA25880918
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42631000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 852 RON
- Valoare atribuită
- 852 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.