Atribuită
Cumpărare directă
6984000112304 PIGMENT OSKAR 180ML BUC 4.00*39.92 6420319146000 SAVANA SUP TEFLON 15 L BUC 2.00*251.26 9002588404318 GRATAR ZUGRAV 27*29CM BUC 2.00*4.96 9002588723488 PENSULA GALBENA 100MM BUC 1.00*13.87 9002588723440 PENSULA GALBENA 50MM BUC 1.00*4.62 9002588723457 PENSULA MANER GALBEN 60MM BUC 1.00*6.30 6421948761817 CUTTER CU PROTECTIE 18MM BUC 1.00*3.28 7730716400902 TAC-PAC 9GR BUC 1.00*7.48 9002588305592 REZERVA CUTIT MARE 18CM BUC 1.00*3.78 4042448133588 BANDA MASC INT 50*50 BUC 2.00*13.87 9002588427034 MANUSI WINTERHAND XL/10 BUC 2.00*15.88 6421948097435 REZERVA TRAFALET ACRIL GALBEN DUNGAT L180 BUC 1.00*10.50 6421948097428 TRAFALET ACRIL GALBEN-NEGRU 180MM TIJA 8 BUC 1.00*18.40
- Număr anunț
- DA25879251
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA A STUDENTILOR CLUJ-NAPOCA (CUI 4349110)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44111400-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 799,83 RON
- Valoare atribuită
- 799,83 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.