Atribuită Cumpărare directă

Achiziţie 400 buc. Biblioraft carton plastifiat, cu margine metalica, A4, 8cm similar Noki, conform comenzii nr. 596732, atasată

Număr anunț
DA25881774
Autoritate contractantă
MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
30199500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.516 RON
Valoare atribuită
1.516 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.516 RON

din 1.516 RON estimat