Atribuită Cumpărare directă

Kit VTM (Mediu transport viral) pentru recoltare si transport probe virale inclusiv Coronavirus (SARS-CoV-2 / Covid-19) 1 kit (set) contine: 1 x tub de 10ml cu 3ml VTM (Mediu transport viral); 1 x tampon steril pentru exsudat; 1 x punga de transport BIOHAZARD Marcaj CE IVD 1 cutie = 50 kituri (seturi) VTM Comanda minima: 1 cutie In stoc

Număr anunț
DA25877898
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33954000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat