Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici tehnice: Dulap de scule echipat marca YATO cu sase sertare. Profile din tabla de otel dublu. Cabinetul are amortizoare pentru colturi pentru a proteja impotriva daunelor accidentale, cum ar fi lovirea de caroserie. Realizat din otel rezistent la ulei, produse chimice, temperaturi ridicate, si daune intalnite in garaje.Capacul realizat din polipropilena care poate rezista la o sarcina de 450 kg. Necesar in garaje si garaje. Contine urmatoarele piese: Chei Tubulare 1/4" (6.3mm) - Material CrV 50BV30: 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5, 6.0, 7.0, 8.0, 9.0, 10.0, 11.0, 12.0, 13.0, 14.0 mm; Chei Tubulare Lungi 1/4" (6.3mm) - Material CrV 50BV30: 8, 10, 11, 12, 13 mm; Prelungitor Antrenor 1/4" (6.3mm) - Material CrV 6140: 1 x 50.8; 1 x 101.6 mm Articulatie 1/4" (6.3mm) - Material CrV 50BV30; Antrenor cu clichet 1/4" (6.3mm) - Material CrV 6140: 1 x 155mm; 72 dinti; Antrenor tip "T" culisant 1/4" (6.3mm) - Material CrV 50BV30: 1 x 152.4mm; Chei Tubulare 3/8" (9.5mm) - Material CrV 50BV30: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 mm; Prelungitor Antrenor 3/8" (9.5mm) - Material CrV 50BV30: 1 x 76mm, 1 x 152.4 mm; Articulatie 3/8” (9.5 mm) - Material CrV 50BV30; Antrenor cu clichet 3/8" (9.5mm) - Material CrV 6140: 1 x 200mm; 72 dinti; Antrenor tip "T" culisant 3/8" (9.5mm) - Material CrV 50BV30: 1 x 198mm; Chei Tubulare 1/2" (12.7mm) - Material CrV 50BV30: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 mm; Prelungitor Antrenor 1/2" (1
- Număr anunț
- DA25880982
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI 17295275)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.555,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.555,46 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.