Atribuită Cumpărare directă

Revizii tehnice saptamanale, verificarea starii de functionare si intretinerea tehnica curenta. Valoarea ofertata nu include pretul pieselor de schimb si materialelor.

Număr anunț
DA25440985
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
Furnizor / câștigător
BETA SOLUTIONS SRL (CUI 19232427)
Cod CPV
50532300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800 RON
Valoare atribuită
3.800 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.800 RON

din 3.800 RON estimat