Atribuită Cumpărare directă

Sistem de oxigenare cu umidificator si debitmetru cu ventil de regalare si borcan, la pat pacient

Număr anunț
DA25880433
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
33196000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.032 RON
Valoare atribuită
4.032 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.032 RON

din 4.032 RON estimat