Atribuită Cumpărare directă

TN-324BK TN-324K TN324BK TN324K CARTUS TONER BLACK(28000 PAG) ORIGINAL MINOLTA BIZHUB C308

Număr anunț
DA25872327
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
644,90 RON
Valoare atribuită
644,90 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

644,90 RON

din 644,90 RON estimat