Atribuită Cumpărare directă

PRIZA SIMPLA PT CU CP CU CAPAC ALBA 8BUCX6.50LEI INTRERUPATOR AUTOMAT 2P 20A 4BUCX10.95LEI INTRERUPATOR AUTOMAT 3P 40A 1BUCX15.97LEI FISA CU INEL LINE CP 16A NEGRU 5BUCX6.30LEI

Număr anunț
DA25880996
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
Furnizor / câștigător
EUROPARTNER CONCEPT SRL (CUI 34558282)
Cod CPV
31680000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,27 RON
Valoare atribuită
143,27 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,27 RON

din 143,27 RON estimat