Atribuită Cumpărare directă

Madel (Italia) Curăță rapid, lustruiește și protejează toate articolele din inox (aragaz, pli... mai departe

Număr anunț
DA25880772
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "SF MUCENIC MINA" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170950)
Furnizor / câștigător
INFINITY SRL (CUI 17713068)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309,60 RON
Valoare atribuită
309,60 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

309,60 RON

din 309,60 RON estimat