Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de viata de grup nominal, conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari S.A. pentru 13 persoane, care activeaza in cadrul Primariei comunei Gramesti, Jud. Suceava ca pompieri voluntari. Sume asigurate/persoana, subgrup 1: 13 persoane - deces din orice cauza: 6.000 RON - Interventii Chirurgicale ca urmare a unui Accident: Max. 3.000 RON - Cheltuieli medicale din orice cauza: Max. 600 RON - Invaliditate permanenta partiala sau totala ca urmare a unui accident: Max. 6.000 RON - Fracturi ca urmare a unui accident: Max. 3.000 RON - Arsuri ca urmare a unui accident: Max. 3.000 RON Acoperire: permanenta (24 de ore din 24 de ore). Perioada asigurata: 12 luni, cu intrarea in valabilitate a politei: iulie 2020
- Număr anunț
- DA25881866
- Autoritate contractantă
- Comuna Gramesti (Primaria Gramesti) Suceava (CUI 4441301)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.057,57 RON
- Valoare atribuită
- 1.057,57 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.