Atribuită Cumpărare directă

RAFT GALV EXA S 5PX150KG 180X75X35

Număr anunț
DA25882620
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII ARGES (CUI 13589677)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
39152000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.412,48 RON
Valoare atribuită
13.412,48 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.412,48 RON

din 13.412,48 RON estimat