Atribuită Cumpărare directă

DEPAKINE CHRONO 500MG*30CPR FILM - ACIDUM VALPROICUM + SARURI Tine loc de comanda! Acceptam si cantitate mai mica daca nu aveti intreaga cantitate.

Număr anunț
DA25443987
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33661300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.553,68 RON
Valoare atribuită
2.553,68 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.553,68 RON

din 2.553,68 RON estimat