Atribuită Cumpărare directă

Publicare pachet in Mon.Oficial P a 6-a +ziar national pentru text cuprins intre 2001-3000 caractere.: ANUNT privind închirierea pajiștilor neatribuite din domeniul privat al Orașului Iernut. Anuntul se va transmite pe e-mail.

Număr anunț
DA25735512
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI 34336600)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
485,71 RON
Valoare atribuită
485,71 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

485,71 RON

din 485,71 RON estimat