Atribuită Cumpărare directă

servicii de asigurare de Raspundere Civila Auto pentru : -buldoexcavator, cap.2400cm3,putere75kw,masa 7800 kg - valabilitate polite:12 luni ,07.07.20-06.07.2021 -prima de asigurare totala: 1089.15RON -plata primei:integral

Număr anunț
DA25907843
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI 16775941)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.089,15 RON
Valoare atribuită
1.089,15 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.089,15 RON

din 1.089,15 RON estimat