Atribuită Cumpărare directă

ALTE MATERIALE DE CONSTRUCTII DIVERSE

Număr anunț
DA25934807
Autoritate contractantă
SANATORIUL REPUBLICAN DE NEVROZE PREDEAL (CUI 4580431)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.285,11 RON
Valoare atribuită
3.285,11 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.285,11 RON

din 3.285,11 RON estimat