Atribuită Cumpărare directă

*TESTE RAPIDE-Troponina I, ser/plasma, x25 casete, cod C45RT1002-EXP.2021.03,*TESTE RAPIDE-Helicobacter Pylori Ac, ser/plasma, x25 casete, cod C44RT1001-EXP.2020.10.16,*GRUPE SANGUINE seruri hemotest, transfuzie Anti-B IgM monoclonal, Clona 1 - CEL MAI MIC PRET SICAP!,*GRUPE SANGUINE seruri hemotest, transfuzie Anti-A IgM monoclonal, Clona 1 - CEL MAI MIC PRET SICAP!

Număr anunț
DA25946995
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
382,16 RON
Valoare atribuită
382,16 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

382,16 RON

din 382,16 RON estimat