Atribuită Cumpărare directă

Sistem de adaptare gravitational cu punga goala Sistem de adaptare gravitational, tub de 190 cm, dispozitiv de clampare cu rola, piesa în T pentru conectarea seringii pentru administrari enterale, punga goala inclusa, DEHP-free. mod de ambalare: cutie x 30 buc cod produs: 7751954

Număr anunț
DA25920681
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33192330-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.470 RON
Valoare atribuită
7.470 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.470 RON

din 7.470 RON estimat