Atribuită
Cumpărare directă
Pachet format din : 10 buc robinet PPR-32*31,09 lei/buc, 10 buc robinet golire 1/2 *15,55 lei/buc, 10 buc Teu PPR 32-1"-32*11,34 lei/buc, 10 buc reductie 1"-1/2*4,63 lei/buc, 6 buc mufa 2" otel*14,29 lei/buc, 24 buc robinet tur termostat 1/2"*47,06 lei/buc. 16 buc racord PPR 40-11/4 fi*35,29 lei/buc, 20 buc reductie PPR 40-32 * 2.52 lei/buc
- Număr anunț
- DA25917252
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
- Furnizor / câștigător
- IULY & LORE CONSTRUCT INSTAL SRL (CUI 33125353)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.456,32 RON
- Valoare atribuită
- 2.456,32 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.