Atribuită Cumpărare directă

Electrozi pentru defibrilare copii si neonat /stimulare, cablu inclus Corpuls 1 si 3 cor-patch easy Punga de voma igienica cu gel LA LIVRARE PRODUSELE SA FIE INSOTITE DE DECLARATII DE CONFORMITATE CE, TERMEN DE VALABILITATE 24 DE LUNI

Număr anunț
DA25925784
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
33182240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.556 RON
Valoare atribuită
3.556 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.556 RON

din 3.556 RON estimat