Atribuită Cumpărare directă

Dosar medical 50 x 2.77lei, Registru intrari iesiri 5 x 5.5 lei, Condica prezenta 5 x 5.5lei, Etchete cantitate 1000 x 0.25lei, Foi parcurs 1 x 5.5lei, Certificat constatator nou nascut 100 x 0.33

Număr anunț
DA25890558
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA (CUI 4323403)
Furnizor / câștigător
STEFFI S.R.L. (CUI 1224308)
Cod CPV
30199340-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
482 RON
Valoare atribuită
482 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

482 RON

din 482 RON estimat