Atribuită
Cumpărare directă
COPERTINA JUCATORI CU 6 LOCURI (COD 714)................2 BUC X 3300 LEI BANCA DE LEMN PE CADRU METALIC (COD 729)............20 BUC X 550 LEI COS DE GUNOI DIN PLASTIC CU STALP (COD 758)...........7 BUC X 210 LEI SUPORT DE BICICLETE (COD 777)........................................2 BUC X 1390 LEI TOALETA ECOLOGICA...........................................................1 BUC X 2990 LEI
- Număr anunț
- DA25883592
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA SEACA (CONSILIUL LOCAL VALEA SEACA) (CUI 4277951)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 34928400-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.840 RON
- Valoare atribuită
- 24.840 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.