Atribuită
Cumpărare directă
1 Racord flexibil 1/2 - 1/2 40 cm 30 buc buc 30 3.50 2 Baterie lavoar 15 buc buc 15 25.00 3 Robinet coltar 1/2 - 1/2 15 buc buc 15 6.90 4 Baterie dus + accesorii 20 buc buc 20 41.00 5 Suport PPR, prindere perete 1/2 20 buc buc 20 8.90 6 Rezervor WC semi-inaltime 5 buc buc 5 51.00 7 Silicon sanitart transparent 10 buc buc 10 8.90 8 Ocolire PPR 1/2 30 buc buc 30 0.80 9 Teuri PPR 1/2 30 buc buc 30 0.40
- Număr anunț
- DA25889471
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.961,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.961,50 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.