Atribuită
Cumpărare directă
-sina de ghidaj 3/8-14” = 4x100 -sina de ghidaj 325-15”Pixel = 1x150 -lant 3/8-14” = 5x60 -lant 325-15”Pixel = 2x65 -fir trimmy 3,0mmx169m = 3x220 -fir trimmy 1,5mmx15m = 2x18 -bujie TC 142= 1x30 -filtru ulei TC 142 = 1x200 -filtru aer Tc 142 = 1x60 -pila rotunda 4,5mm = 2x8 -ansamblu pinioane = 2x170 -snur demaror 4,0mm =15x4 -manusi protectie = 2x42 -tub cu vasilina 225gr.= 4x23 -ulei mineral ptr. ungere lant 1,0l = 7x15 -ulei mineral ptr. ungere lant 5,0l = 3x60 -ulei motor SAE 30-0,6l = 15x23 -ulei amestec Husqvarna 1,0l =3x38
- Număr anunț
- DA25884445
- Autoritate contractantă
- COMUNA (PRIMARIA JILAVELE) (CUI 4365174)
- Furnizor / câștigător
- FORESTER SRL (CUI 12489815)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.774,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.774,80 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.