Atribuită
Cumpărare directă
Cilindru 72 alama-20buc x 47,50ron=950,00ron;Cilindru 92 usa PVC-10buc x 49,50ron=495,00ron;Broasca usa camin-20buc x 45,00ron=900,00ron;Miner usa camin-20buc x 33,00ron=660,00ron;Broasca yala 90=20buc x 29,50ron=590,00ron;Miner yala-20buc x 28,00ron=560,00ron;Broasca pe cheie-10buc x 29,50ron=295,00ron;Miner pe cheie-10buc x28,00ron=280,00ron. Total:4.730,00ron
- Număr anunț
- DA25903716
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL COMPLEX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39111225)
- Cod CPV
- 44316510-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.730 RON
- Valoare atribuită
- 4.730 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.