Atribuită
Cumpărare directă
Alaun feroamoniacal; kg ...........1 x160.00= 160.00 lei Tiocianat de mercur 25 gr..........1 x 317.00 = 317.00 lei Clorura de sodiu pa kg...............1 x 78.00 = 78.00 lei Alcool metilic pa L ......................1 x 16.00 = 16.00 lei Acid percloric pa 250ml ............1 x 463.00 = 463.00 lei Alcool etilic pa 96%.....................2 x 48.00 = 96.00 lei 1.4 Dioxane L ............................1 x 463.00 = 463.00 lei Acid clorhidric 0.01N fiola .........1 x 79.00 = 79.00 lei HYIDROXID de sodiu 0.01N.......1 X 81.00 = 81.00 lei
- Număr anunț
- DA25887013
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI IALOMITA (CUI 4364780)
- Furnizor / câștigător
- PROTAR SERVICE SRL (CUI 5066847)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.803 RON
- Valoare atribuită
- 1.803 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.